LC-MS

Jednoduchý kvadrupol

Jednoduchý kvadrupol

MSQ Plus je jednoduchý kvadrupolový analyzátor používaný s oblibou v LC-MS pro svoji robustnost, snadné ovládání a mírnou cenu.

Více >>

Trojité kvadrupoly

Více než 25-letá tradice ve vývoji kvadrupolových hmotnostních analyzátorů Thermo Fisher Scientific dala vzniknout nové generaci jednoduchých a trojitých kvadruplolů, které svými parametry nastavují laťku v této oblasti. 

LC-MS systémy používající kvadrupolové analyzátory jsou vhodné pro kvantitativní stopovou a kvalitativní cílenou analýzu o oblastech analýzy potravin, kontaminantů v životní prostředí, klinických studií, metabolomiky, proteomiky, lipidomiky a forensní analýzy. Jejich přednostmi jsou citlivost, robustnost, vysoká skenovací rychlost a vysoké rozlišení.

Více >>

Iontové pasti

LC-MS systémy s iontovou pastí patří k univerzálním sestavám, které se s oblibou používají se  pro rychlou a robustní analýzu. Díky možnosti provádět fragmentační spektra až MSˆ10 iontové pasti Thermo Fisher Scientific představují také účiný nástroj pro objasnění molekulové struktury.

Nabízíme iontové pasti v 3D a lineárním uspořádání.

Více >>

Orbitrap

Orbitrap Fusion TribridOrbitrap jako součást LC-MS systému a nebo jako samotný analyzátor dnes představuje standard pro hmotnostní analýzu s vysokým rozlišením a určením přesné hmoty. Analyzátor založený na principu elektrostatické iontové pasti s Fourierovou transformací (FT) dosahuje rozlišení až 500 000 a správnost stanovení přesné hmoty pod 1 ppm. Orbitrap je od doby svého uvedení na trh v roce 2005 neustále zdokonalován a během této doby se stal opravdovým šlágrem v oblasti hmotnostní spektrometrie.6

Více >>

Ionizační zdroje

Iontové zdroje pro spojení LC-MS nabízme ESI v klasickém upořádání, s vyhřívanou próbou a v nano provedení a dále APCI a APPI

Více >>

Spectronex

Navštivte planetu Orbitrap
PlanetOrbitrap.com